Odwiedź punkt konsultacyjny w Myślęcinku


W najbliższą sobotę (16 listopada) w godz. 11-13 w Myślęcinku będą na Was czekać w punkcie konsultacyjnym pracownicy Miejskiej Pracowni Urbanistycznej. Porozmawiamy o trwających konsultacjach dotyczących miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego parku. Będzie także można wziąć udział w zabawie terenowej (spacer na orientację). 


W ramach konsultacji zapraszamy także na warsztaty, które odbędą się we wtorek, 19 listopada, w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5. Początek spotkania o godz. 17. Na zgłoszenia czekamy do 15 listopada - wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa poprzez napisanie maila na adres mpu@mpu.bydgoszcz.pl. W tytule maila prosimy o wpisanie "Warsztaty Myślęcinek".

Przypominamy, że swoją opinią na temat Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku  można podzielić się do 29 listopada. Wypełnij ankietę TUTAJ.

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.
Odwiedź punkt konsultacyjny w Myślęcinku Odwiedź punkt konsultacyjny w Myślęcinku Reviewed by Miasto Bydgoszcz on listopada 13, 2019 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.