Rusza Inkubator NGO 2019


Chcesz pracować w sektorze pozarządowym, ale nie wiesz, od czego zacząć? Inkubator NGO 2019 to wsparcie „na start” dla nowych organizacji pozarządowych w Bydgoszczy. Pierwsze spotkanie już w sobotę, 16 listopada. Zgłoś się!

Inkubator NGO 2019 realizowany jest przez Fundację Stabilo wraz z Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu. To wsparcie „na start” dla nowych organizacji pozarządowych w Bydgoszczy zarejestrowanych w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub dla tych osób, które planują założyć organizację w ciągu kolejnych 6 miesięcy.

Uczestnicy warsztatów w ramach Inkubatora zdobędą wiedzę i umiejętności potrzebne do profesjonalnego zarządzania organizacją. Mogą też liczyć na indywidualne wsparcie eksperckie.

Inkubator to warsztaty i doradztwo. Ale to także wymiana doświadczeń, nowe znajomości oraz możliwość nawiązania współpracy, czy partnerstwa w projektach. To możliwość dla przedstawicieli III sektora w Bydgoszczy, aby skorzystać zupełnie bezpłatnie z kompleksowego wsparcia merytorycznego „na start”.

Pierwsze zajęcia odbędą się 16 listopada 2019 r. Warsztaty poprowadzi Łukasz Broniszewski, trener NGO, specjalista ds. konsultacji społecznych i partycypacji obywatelskiej Kolejne spotkania będą odbywać się cyklicznie do końca grudnia 2019 roku. Planowany termin warsztatów to kolejne soboty w godzinach od 10-14. Dokładne terminy spotkań zostaną ustalone z uczestnikami warsztatów.

Udział w Inkubatorze dotyczy wyłącznie osób z organizacji zarejestrowanych w okresie ostatnich 24 miesięcy lub planujących założyć organizację w ciągu najbliższego pół roku na terenie Miasta Bydgoszczy.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko, nazwę organizacji oraz numer telefonu i adres e-mail wraz z klauzulą RODO (do pobrania TUTAJ) prosimy wysyłać na adres mailowy: ngo@um.bydgoszcz.pl
Rusza Inkubator NGO 2019 Rusza Inkubator NGO 2019 Reviewed by Miasto Bydgoszcz on listopada 15, 2019 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.