Dziękujemy za udział w konsultacjach

Zakończyliśmy konsultacje społeczne w sprawie rozwoju programu Bydgoski Budżet Obywatelski. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy wypełnili ankiety i podzieliły się swoją opinią dotyczącą programu.


W ramach konsultacji, które trwały przez cały styczeń, odbyły się także spotkania z mieszkańcami, przedstawicielami organizacji pozarządowych i Uniwersytetów Trzeciego Wieku. O zmianach w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim rozmawialiśmy także z Młodzieżową Radą Miasta Bydgoszczy, Radą Seniorów i przedstawicielami Rad Osiedli.  Ponadto o opinie poprosiliśmy autorów zgłoszonych projektów.


W ankiecie mieszkańcy mogli wypowiedzieć się na temat zagadnień  dotyczących m.in. ograniczeń wiekowych na etapie zgłaszania i głosowania na projekty, rodzajów projektów, które nie powinny być realizowane z BBO oraz  małych projektów społecznych. Ankietę można było wypełnić elektronicznie bądź w tradycyjnej, papierowej formie wrzucić do urny.Wszystkie zgłoszone podczas konsultacji opinie i uwagi zostaną omówione z Radą do spraw Partycypacji Społecznej, która aktywnie wspiera wszystkie proobywatelskie projekty i działania. Od 2018 roku Rada, w składzie której znajdują się przedstawiciele strony społecznej, Rad Osiedli czy Młodzieżowej Rady Miasta, aktywne działa w zakresie prac nad ulepszeniem Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego czy konsultacji społecznych.


Więcej informacji na temat Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego znajduje się:
Na Facebooku  www.facebook.com/bdgbo
Na Stronie www  www.bdgbo.pl

Więcej informacji na temat Bydgoskich Konsultacji znajduje się:
Na Facebooku  www.facebook.com/bydgoskiekonsultacje
Na Stronie www  www.bydgoskiekonsultacje.pl
Dziękujemy za udział w konsultacjach  Dziękujemy za udział w konsultacjach Reviewed by Miasto Bydgoszcz on lutego 03, 2020 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.