Pracujemy wspólnie nad nową edycją BBO – zapraszamy na spotkanie

Zapraszamy do udziału w spotkaniu, które odbędzie się w ramach konsultacjach społecznych dotyczących rozwoju programu Bydgoski Budżet Obywatelski. Chcemy poznać opinie mieszkańców o minionej edycji programu i oczekiwania związane z funkcjonowaniem budżetu obywatelskiego w kolejnym roku.


Kiedy? 10 stycznia – 31 stycznia 2020r.
Kto może brać udział w konsultacjach? Konsultacje mają zasięg ogólnomiejski. Mogą wziąć w nich udział wszyscy mieszkańcy Bydgoszczy.
Więcej informacji na stronie Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego: www.bdgbo.pl 
Wypełnij ankietę elektronicznie: www.bydgoszcz.pl/bbo

W ramach konsultacji w sprawie rozwoju BBO, zaplanowaliśmy kilka działań, które pozwolą lepiej poznać zdanie bydgoszczan na temat dotychczasowych zasad i wypracować ewentualne rozwiązania w nowej edycji programu. Jeżeli mieszkańcy chcą mieć na nie wpływ, mogą przyjść na spotkanie w ramach konsultacji.

- 22 stycznia (środa) – spotkanie z mieszkańcami oraz organizacjami pozarządowymi, godz. 17:00, Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu. Zachęcamy do zgłaszania swojego udziału w spotkaniu na adres budzetobywatelski@um.bydgoszcz.pl lub telefonicznie pod nr  52 5858 962.

O nowej edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego będziemy rozmawiać  także z Młodzieżową Radą Miasta Bydgoszczy, Radami Osiedli czy Bydgoską Radą Seniorów. 

Ankieta
W ankiecie mieszkańcy odpowiedzą na kilka pytań dotyczących m.in. ograniczeń wiekowych podczas zgłaszania projektów i głosowania, zadań, które nie powinny być realizowane w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim czy możliwości zmian w realizacji małych projektów społecznych. 

Gdzie można wypełnić ankietę?
Wypełnioną ankietę będzie można wrzucić do urny w Urzędzie Miasta Bydgoszczy (w ratuszu przy ul. Jezuickiej 1 lub na ul. Grudziądzkiej 9-15). Ankiety dostępne będą także w filii Urzędu Miasta Bydgoszczy w centrum handlowym Zielone Arkady. 

Wypełnij ankietę w Internecie
Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii za pośrednictwem internetowej ankiety dostępnej na stronie www.bydgoszcz.pl/bbo

Więcej informacji na temat Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego znajduje się:
Na Facebooku  www.facebook.com/bdgbo
Na stronie www.bdgbo.pl

Więcej informacji na temat Bydgoskich Konsultacji znajduje się:
Na Facebooku  www.facebook.com/bydgoskiekonsultacje
Na stronie www.bydgoskiekonsultacje.pl

Do pobrania:
- Zarządzenie dotyczące przeprowadzenia konsultacji
Pracujemy wspólnie nad nową edycją BBO – zapraszamy na spotkanie Pracujemy wspólnie nad nową edycją BBO – zapraszamy na spotkanie Reviewed by Miasto Bydgoszcz on stycznia 14, 2020 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.