Myślęcinek - zapraszamy na warsztaty

Trwają konsultacje dotyczące społecznej wizji zagospodarowania i funkcjonowania Myślęcinka - największego parku w mieście. Swoją opinią na temat Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku  można podzielić się do 29 listopada. Wypełnij ankietę TUTAJ.

Zapraszamy do udziału w warsztatach projektowych dla mieszkańców podczas których będzie można podzielić się swoją opinia i wizją funkcjonowania parku.

Warsztaty odbędą się we wtorek, 19 listopada, w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5. Początek spotkania o godz. 17. Na zgłoszenia czekamy do 15 listopada - wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa poprzez napisanie maila na adres mpu@mpu.bydgoszcz.pl. W tytule maila prosimy o wpisanie "Warsztaty Myślęcinek".

Wypełnij ankietę! Chętnie poznamy Twoje zdanie – podziel się nim wypełniając elektroniczną ankietę na stronie - LINK - lub ankietę w formie papierowej, którą można pobrać, wypełnić i wrzucić do urny w kasie biletowej Ogrodu Zoologicznego LPKiW Myślęcinek, w Urzędzie Miasta oraz w siedzibie Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w Bydgoszczy. Szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ.

Przypominamy, że konsultacje społeczne związane są z przystąpieniem do opracowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego (MPZP) dla terenu Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek w Bydgoszczy. Ustalenia miejscowego planu określają, co i gdzie może powstać. Dokument zawiera zapisy, które precyzują jakie obiekty mogą zostać zbudowane na określonym terenie.

Warto wiedzieć:
Leśny Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek to jeden z największych w Polsce parków miejskich. Położony jest zaledwie trzy kilometry od centrum Bydgoszczy, chętnie odwiedzają go bydgoszczanie, okoliczni mieszkańcy i turyści. Piękno natury połączone z bogatą infrastrukturą pozwala na aktywny wypoczynek, relaks i uprawianie sportów. Jednym z najpopularniejszych miejsc w parku jest Polana Różopole. To tu odbywają się niezliczone koncerty, zjazdy, festiwale, pikniki i wydarzenia sportowe. To także ulubione miejsce wypoczynku, relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu, wśród odwiedzających park.
Myślęcinek - zapraszamy na warsztaty Myślęcinek - zapraszamy na warsztaty Reviewed by Miasto Bydgoszcz on listopada 06, 2019 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.