Zapraszamy na Obywatelską Sobotę
W najbliższą sobotę, 21 października, w godz. 10.00-13.00, zapraszamy wszystkich mieszkańców zainteresowanych Bydgoskim Budżetem Obywatelskim i konsultacjami społecznymi.
W tym dniu Mobilne Punkty Konsultacyjne będzie można spotkać  w trzech lokalizacjach:
– na osiedlu Leśnym (plac przy skrzyżowaniu ul. Sułkowskiego i Czerkaskiej)
- na osiedlu Miedzyń-Prądy (przed Galerią Miedzyń, ul. Nakielska 86)
- na osiedlu Tatrzańskim (w rejonie Targowiska  Białego przy ul. Pelplińskiej)
Będzie tam można wypełnić ankietę dotyczącą Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego oraz zagłosować w konsultacjach społecznych dotyczących kolejności budowy basenów.
W tych miejscach mieszkańcy będą mogli wypełnić kartę wrzucając ją do specjalnej urny oraz porozmawiać o budżecie obywatelskim i konsultacjach społecznych.

Przypominamy, że na stronie www.bydgoszcz.pl/bbo trwa  głosowanie na zgłoszone przez mieszkańców zadania w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Głosowanie trwa do końca października. Mieszkańcy mogą także, do końca października, wziąć udział w konsultacjach społecznych dotyczących kolejności budowy nowych basenów na osiedlu Leśnym, Miedzyń i Tatrzańskim. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.bydgoskiekonsultacje.pl
Zapraszamy na Obywatelską Sobotę Zapraszamy na Obywatelską Sobotę Reviewed by Unknown on października 18, 2017 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.