Konsultacje społeczne - nabrzeża rzeki BrdyZapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących zagospodarowania nabrzeży rzeki Brdy.

Ankieta, którą można wypełniać do 29 maja br. dostępna jest TUTAJ.

Kwestia terenów nadrzecznych jest skomplikowana z uwagi na wiele możliwości ich zagospodarowania. W związku z rozpoczęciem współpracy z Pracownią Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”, rozpoczęliśmy konsultacje społeczne dotyczące systemu terenów zieleni i rekreacji w mieście.

Zagospodarowanie terenów wzdłuż Brdy gromadzi wiele opinii, pojawia się wiele poglądów prezentowanych m.in. przez mieszkańców, deweloperów, architektów, urbanistów czy przyrodników. Pierwszym krokiem do rozmowy z mieszkańcami była zorganizowana pod koniec marca debata podczas której eksperci, mieszkańcy i deweloperzy mogli podzielić się swoimi opiniami. Więcej informacji o debacie można znaleźć TUTAJ.

Teraz zapraszamy do dyskusji wszystkich mieszkańców, którzy chcą podzielić się z nami opinią w tej sprawie.

Ankieta nie jest jedynym narzędziem za pośrednictwem którego zapytamy mieszkańców o zdanie. Do naszego Mobilnego Punktu Konsultacyjnego zapraszamy w sobotę (27 maja) na Wyspę Młyńską. Tam będzie można wypełnić ankietę oraz porozmawiać z urbanistami o zagospodarowaniu tych terenów.

Ważne dokumenty:
- regulamin konsultacji społecznych
- Zarządzenie Nr 249/2017 Prezydenta Miasta Bydgoszczy z dnia 27 kwietnia 2017 r. w sprawie przeprowadzenia na terenie miasta Bydgoszczy konsultacji społecznych dotyczących zagospodarowania terenów wzdłuż rzeki Brdy

Ważne daty:
- 27 maja - Mobilny Punkt Konsultacyjny na Wyspie Młyńskiej
- 29 maja - ostatni dzień, w którym można wypełnić ankietę
Konsultacje społeczne - nabrzeża rzeki Brdy Konsultacje społeczne - nabrzeża rzeki Brdy Reviewed by Unknown on maja 09, 2017 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.