Plan „Myślęcinek - Leśny Park Kultury i Wypoczynku” wyłożony do publicznego wglądu

Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Myślęcinek - Leśny Park Kultury i Wypoczynku” wraz z prognozą oddziaływania na środowisko zostanie wyłożony do publicznego wglądu w dniach od 12 kwietnia 2024 r. do 15 maja 2024 r.
Z projektem można zapoznać się w siedzibie Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w Bydgoszczy (ul. Grudziądzka 9-15, budynek A, piętro III, pok. 314 w dni robocze w godzinach pracy Urzędu Miasta Bydgoszczy).
Projekt planu miejscowego wraz z prognozą oddziaływania na środowisko będzie również dostępny w wersji elektronicznej w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie internetowej www.mpu.bydgoszcz.pl (BIP/zakładka Obwieszczenia).
Dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie planu miejscowego odbędzie się w dniu 23 kwietnia 2024 r. (o godz. 16:00 w siedzibie Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w Bydgoszczy, ul. Grudziądzka 9-15, budynek A, piętro III, pok. 319).

Plan „Myślęcinek - Leśny Park Kultury i Wypoczynku” wyłożony do publicznego wglądu  Plan „Myślęcinek - Leśny Park Kultury i Wypoczynku” wyłożony do publicznego wglądu Reviewed by Miasto Bydgoszcz on kwietnia 08, 2024 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.