Porozmawiajmy o autobusach zeroemisyjnych

Przedstawiamy mieszkańcom projekt dokumentu pod nazwą „Analiza kosztów i korzyści związanych z wykorzystaniem autobusów zeroemisyjnych przy świadczeniu usług w komunikacji miejskiej organizowanej przez Miasto Bydgoszcz” oraz zapraszamy wszystkich mieszkańców Bydgoszczy do zapoznania się z jego treścią i udziału w konsultacjach społecznych dotyczących tego projektu. 


Konsultacje odbywają się zgodnie z art. 37 ust. 3 ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych.

Konsultacje potrwają do 30 listopada 2021r. i swoją opinię można zgłosić za pośrednictwem karty konsultacyjnej dostępnej TUTAJ.


Celem konsultacji społecznych jest poinformowanie społeczności Miasta o kosztach i korzyściach związanych z ewentualnym wykorzystaniem przy świadczeniu usług komunikacji miejskiej na obszarze Miasta Bydgoszczy autobusów zeroemisyjnych oraz stworzenie wszystkim zainteresowanym możliwości zgłaszania uwag i wskazania rozwiązań preferowanych.


W przedmiotowym opracowaniu został przeanalizowany obecny stan taboru autobusowego operatorów oraz różne warianty wprowadzenia taboru zeroemisyjnego wraz z niezbędną infrastrukturą do jego zasilania.

Z dokumentem można zapoznać się TUTAJ.

Podsumowanie konsultacji dostępne jest TUTAJ.
Porozmawiajmy o autobusach zeroemisyjnych Porozmawiajmy o autobusach zeroemisyjnych Reviewed by Miasto Bydgoszcz on listopada 10, 2021 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.