Osiedle Bajka z nowym planem - zapoznaj się z projektem

Trwa ostatni etap prac nad miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego fordońskiego osiedla Bajka. 7 września odbędzie się publiczna dyskusja nad projektem dokumentu. Do 24 września plan jest do publicznego wglądu. Głównym celem wyłożenia planu jest jego prezentacja i możliwość zapoznania się z jego treścią. Chcemy aby w miarę możliwości spełnić oczekiwania mieszkańców i proponować rozwiązania dla nich przyjazne.


Osiedle Bajka jest częścią Nowego Fordonu położoną pomiędzy ulicami gen. Władysława  Andersa, Akademicką i Jana Brzechwy. Obecnie jest objęte jednym z najstarszych planów sprzed prawie 30 lat. Nowy dokument stworzy m.in. szanse na rozbudowę infrastruktury usługowej (np. zdrowie, opieka nad dziećmi). Więcej szczegółowych informacji, projekt planu wraz z prognozą środowiskową oraz informacje dotyczące terminów, miejsca wyłożenia, dyskusji publicznej i zbierania uwag, dostępne są na stronie bip Miejskiej Pracowni Urbanistycznej.

Z projektem planu można zapoznać się także w siedzibie Miejskiej Pracowni Urbanistycznej. Prosimy o ustalenie terminu wizyty pod nr tel. 52-58-58-105 lub za pomocą skrzynki mailowej mpu@mpu.bydgoszcz.pl. Do 24 września projekt dokumentu jest do publicznego wglądu. 7 września o godzinie 16.00 w siedzibie MPU, przy ul. Grudziądzkiej 9-15, budynek A, piętro III, pokój 319  odbędzie się publiczna dyskusja nad planem. Uwagi do planu można składać do11 października.
Uwagi można zgłaszać w terminie do 11 października 2021 r.  
Osiedle Bajka z nowym planem - zapoznaj się z projektem Osiedle Bajka  z nowym planem - zapoznaj się z projektem Reviewed by Miasto Bydgoszcz on sierpnia 25, 2021 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.