Spacer Mostową szlakiem inwestycji

Na Moście Staromiejskim stanęła wystawa poświęcona 15 miejskim inwestycjom. To, w jakiej kolejności powstaną zależy od bydgoszczanek i bydgoszczan. Warto zatrzymać się na chwilę i zapoznać z propozycjami. Zdecyduj co ma powstać na: www.bydgoszcz.pl/wybieraMY.

Zapraszamy na wystawę plenerową poświęconą przyszłym bydgoskim inwestycjom. Okazją do zaprezentowania na Moście Staromiejskim 15 przedsięwzięć są trwające do 21 maja konsultacje społeczne. Mieszkańcy za pośrednictwem strony internetowej www.bydgoszcz.pl/wybieraMY mogą zdecydować, które z nich powstaną szybciej niż pozostałe.


Na liście znajdziemy zadania związane z rozwojem infrastruktury rekreacyjnej i sportowej, drogowej, zaplecza kulturalnego oraz porządkujące historyczną przestrzeń miasta. W mieście potrzeb jest wiele, jednak ograniczenie pieniędzy, którymi dysponują samorządy przez niekorzystne zmiany w prawie krajowym i dodatkowe wydatki związane z walką z pandemią oznaczają konieczność zmian w programach inwestycyjnych wszystkich dużych miast. Chcemy wspólnie z mieszkańcami zdecydować, które inwestycje są najpilniejsze.

Wystawa będzie dostępna do 21 maja. Zapraszamy na Mostową!  


Spacer Mostową szlakiem inwestycji Spacer Mostową szlakiem inwestycji Reviewed by Miasto Bydgoszcz on kwietnia 23, 2021 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.