WybieraMY najważniejsze inwestycje. Zapraszamy na spotkanie online

Do 21 maja trwają konsultacje, w których mieszkańcy wskazują kolejność realizacji zadań finansowanych z budżetu miasta w kolejnych latach. Wśród 15 propozycji znalazła się rozbudowa stadionu Polonii oraz budowa biegunarium i kolejki wąskotorowej w Myślęcinku. Wytypuj swoich trzech faworytów na www.bydgoszcz.pl/wybieraMY. Zapraszamy na kolejne spotkanie online.

 

 Z uwagi na oficjalną decyzję o nowym terminie Kryterium Asów na stadionie Polonii, które odbędzie we wtorek, 30 marca. o godz. 14:45 (start pierwszego biegu o 15:00) - spotkanie w sprawie stadionu Polonii Bydgoszcz zostanie przełożone. O nowym terminie poinformujemy.

We wtorek, 30 marca o godz. 16.30 zapraszamy wszystkich mieszkańców na naszego miejskiego Facebooka. Porozmawiamy o  rozwoju funkcji rekreacyjnych w Myślęcinku. To propozycja, które znalazły się na liście piętnastu konsultowanych właśnie zadań.

Podczas spotkania, w którym wezm ąprzedstawiciele LPKiW Myślęcinek przedstawimy szczegóły tych dwóch inwestycji i ich stopień zaawansowania. Odpowiemy na przesłane pytania, na które czekamy pod adresem konsultacje@um.bydgoszcz.pl.
 
Spotkanie online „WybieraMY najważniejsze inwestycje: rekreacja w Myślęcinku”,
30 marca (wtorek), godz. 16.30, www.facebook.pl/bydgoszcz.pl
 
Konsultacje w sprawie najważniejszych inwestycji  trwają od 22 marca do 21 maja br. Spowodowane są ograniczeniem środków dla samorządów przez niekorzystne zmiany w prawie krajowym oraz wydatkami związanymi z sytuacją epidemiczną. Mniej pieniędzy w budżecie oznacza zmiany w wieloletnich programach inwestycyjnych wszystkich dużych miast, w tym Bydgoszczy. Konsultacje ​mają zasięg ogólnomiejski, są skierowane do wszystkich mieszkańców Bydgoszczy. Swoje opinie mieszkańcy mogą wyrazić za pomocą karty konsultacyjnej dostępnej na stronie www.bydgoszcz.pl/wybieraMY
 
W ramach konsultacji prowadzona jest seria spotkań online dla mieszkańców na www.facebook.pl/bydgoszcz.pl, w których do dyskusji o każdej inwestycji zapraszamy ekspertów i przedstawicieli strony społecznej.
 
Pełne opisy wszystkich projektów znajdują się TUTAJ.
 
Pierwsze spotkanie online w konsultacjach odbyło się we wtorek 23 marca, o godz. 16.30 z udziałem skarbnika miasta Piotra Tomaszewskiego i zastępcy prezydenta Michała Sztybla. Na spotkaniu rozmawialiśmy o  konieczności dokonania wyboru kolejności miejskich inwestycji, która wynika z ograniczeń finansowych miasta spowodowanych COVID-19 oraz niekorzystnymi zmianami w prawie krajowym. Relacja WybieraMY najważniejsze inwestycje. Zapraszamy na spotkanie online WybieraMY najważniejsze inwestycje. Zapraszamy na spotkanie online Reviewed by Miasto Bydgoszcz on marca 26, 2021 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.