Rozpoczynamy wyłożenie do publicznego wglądu projektu „Fordon: Akademicka- Fordońska- Jasiniecka” (część zachodnia).


Miejska Pracownia Urbanistyczna od 7 grudnia zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Fordon: Akademicka- Fordońska- Jasiniecka” (część zachodnia).

Z projektem można zapoznać się do 14 stycznia 2019r. Ponadto zapraszamy oraz do wzięcia udziału w dyskusji publicznej, która odbędzie się 11 grudnia 2018r. w siedzibie Miejskiej Pracowni Urbanistycznej (ul. Grudziądzka 9-15, bud. A, III piętro). Początek spotkania o godz. 16.00.

Projekt planu wraz z prognozą oddziaływania na środowisko jest dostępny do wglądu w wersji papierowej także w siedzibie Miejskiej Pracowni Urbanistycznej oraz w wersji elektronicznej na stronie www.mpu.bydgoszcz.pl (BIP/ogłoszenia).Rozpoczynamy wyłożenie do publicznego wglądu projektu „Fordon: Akademicka- Fordońska- Jasiniecka” (część zachodnia). Rozpoczynamy wyłożenie do publicznego wglądu projektu „Fordon: Akademicka- Fordońska- Jasiniecka” (część zachodnia). Reviewed by Unknown on listopada 30, 2018 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.