Plan adaptacji miasta Bydgoszczy do zmian klimatu - czas na uwagi


Do 6 grudnia 2018r. można składać uwagi i wnioski do projektu „Planu adaptacji Miasta Bydgoszczy do zmian klimatu do roku 2030”. Dokument powstał na mocy porozumienia Miasta z Ministerstwem Środowiska.

W ten sposób Bydgoszcz, jako jedno z 44 polskich miast, włączyła się w projekt pt. „Opracowanie miejskich planów adaptacji do zmian klimatu w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców”. Celem miejskiego planu adaptacji jest przystosowanie miasta do zmian klimatu, zwiększenie jego odporności na ekstremalne zjawiska klimatyczne oraz zwiększenie potencjału do radzenia sobie w sytuacji wystąpienia takich zjawisk.

Z treścią projektu „Planu adaptacji miasta Bydgoszczy do zmian klimatu do roku 2030” oraz prognozą oddziaływania na środowisko można zapoznać się TUTAJ albo w siedzibie Wydziału Zintegrowanego Rozwoju Urzędu Miasta Bydgoszczy, przy ul. Grudziądzkiej 9-15, budynek C, pok. 208 w godzinach pracy urzędu.

Uwagi i wnioski do Projektu można wnosić do dnia 6 grudnia (czwartek) br.:
•    drogą mailową na adres: wzr@um.bydgoszcz.pl
•    pisemnie na adres: Wydział Zintegrowanego Rozwoju Urząd Miasta Bydgoszczy ul. Grudziądzka 9-15 85-130 Bydgoszcz
•    przesłać faxem na nr: 525 859 266
•    ustnie do protokołu w siedzibie Wydziału Zintegrowanego Rozwoju Urzędu Miasta Bydgoszczy, przy ul. Grudziądzkiej 9-15, budynek C, pok. 208 w godzinach pracy urzędu.
Plan adaptacji miasta Bydgoszczy do zmian klimatu - czas na uwagi Plan adaptacji miasta Bydgoszczy do zmian klimatu - czas na uwagi Reviewed by Unknown on listopada 22, 2018 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.