Dyżur konsultacyjny dla mieszkańców

 
W związku z trwającymi konsultacjami społecznymi w kwestii dekomunizacji ulic, zapraszamy mieszkańców na dyżur informacyjny.

Mieszkańców, których dotyczyć będzie zmiana, zapraszamy w czwartek (17 sierpnia) w godz. 10.00-18.00 do sali nr 5 (ratusz, ul. Jezuicka). Przypominamy, że w związku z inicjatywą radnych Prawa i Sprawiedliwości dotyczącą zmiany nazw ulic, alei oraz parku na terenie miasta Bydgoszczy, pytamy o zdanie mieszkańców. W dniach od 24 lipca do 21 sierpnia mieszkańcy ulic, których nazwy mają zostać zmienione, mogą wypowiedzieć się podczas konsultacji społecznych. W przypadku parku są to wszyscy mieszkańcy osiedla Leśnego.

Konsultacje mają zasięg lokalny – dotyczą tematu istotnego dla mieszkańców określonego obszaru miasta. Swoimi uwagami mogą podzielić się wyłącznie osoby, które mieszkają lub prowadzą swoją działalność przy ulicach: Teodora Duracza, Oskara Langego, Stanisława Lehmana, Zygmunta Berlinga, Armii Ludowej, Bolesława Rumińskiego oraz al. Planu 6-letniego. W przypadku zmiany nazwy parku płk. Zbigniewa Załuskiego na osiedlu Leśnym, mogą wypowiedzieć się wszyscy mieszkańcy osiedla.

Warto wiedzieć:
Ankietę można wypełnić także przez Internet – TUTAJ.
Dyżur konsultacyjny dla mieszkańców Dyżur konsultacyjny dla mieszkańców Reviewed by Miasto Bydgoszcz on sierpnia 16, 2017 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.