Jak ma wyglądać Skarpa w Fordonie ? Zgłoś się do udziału w warsztatach!Miasto Bydgoszcz oraz Miejska Pracownia Urbanistyczna zapraszają na warsztaty, które odbędą się w środę (24 maja) w Zespole Szkół nr 28 przy ul. Krommera 11. Początek warsztatów o godz. 17.00
W związku z rozpoczęciem procesu konsultacji społecznych dotyczących zieleni w mieście, w tym
w największej dzielnicy Bydgoszczy – Fordonie, zapraszamy mieszkańców osiedla na warsztaty dotyczące zagospodarowania ich najbliższego otoczenia. Warsztaty - oprócz terenu Skarpy Północnej - dotyczyć będą także osiedlowych terenów rekreacyjnych w Fordonie.

Obszar skarpy ma zostać poddany konsultacjom z powodu braku przejrzystego programu zagospodarowania tego terenu. 

Celem całego procesu konsultacji, jak i warsztatów, jest wypracowanie wspólnie z mieszkańcami wizji i zasad zagospodarowania terenu Skarpy Północnej, który zarówno dla mieszkańców jak i dla miasta, stanowi cenny przyrodniczo i rekreacyjnie obszar. Wnioski z konsultacji społecznych posłużą do prac nad Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Bydgoszcz.

W dokumencie tym wyznaczone zostaną obszary przeznaczone pod zabudowę oraz tereny chronione, na których nie będzie można prowadzić inwestycji budowlanych. Zapisy te będą w przyszłości wpływały na to, jak będzie wyglądać Bydgoszcz oraz okolica, w której mieszkasz.

Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy za pośrednictwem dostępnego TUTAJ formularza lub pod numerem telefonu 52 58 58 105. Zapisy potrwają do 21 maja.

*Ilość miejsc na warsztaty jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Jak ma wyglądać Skarpa w Fordonie ? Zgłoś się do udziału w warsztatach! Jak ma wyglądać Skarpa w Fordonie ? Zgłoś się do udziału w warsztatach! Reviewed by Unknown on maja 09, 2017 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.