Konsultacje społeczne: Projekt ochrony przed hałasem dla województwa KP


Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu ogłasza rozpoczęcie konsultacji społecznych dotyczących projektu dokumentu pod nazwą "Program ochrony środowiska przed hałasem dla województwa kujawsko-pomorskiego".


Przedstawienie projektu

Projekt uchwały oraz założenia Programu, w tym te dotyczące miasta Bydgoszczy, są dostępne do wglądu na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz w siedzibie Departamentu Środowiska w Toruniu.


Gdzie znaleźć projekt?

Zapoznać się z treścią projektu można na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego lub osobiście w Departamencie Środowiska, ul. Targowa 13/15 w Toruniu.


Termin konsultacji

Uwagi i wnioski do projektu uchwały można składać od 8 kwietnia 2024 roku do 29 kwietnia 2024 roku, zarówno drogą pisemną, ustną, jak i mailową.


Zachęcamy do aktywnego udziału

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z dokumentem i wyrażenia swojej opinii. Wasze uwagi są dla nas bardzo istotne w procesie tworzenia optymalnych rozwiązań mających na celu ochronę środowiska i zdrowia mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego.

Konsultacje społeczne: Projekt ochrony przed hałasem dla województwa KP Konsultacje społeczne: Projekt ochrony przed hałasem dla województwa KP Reviewed by Miasto Bydgoszcz on kwietnia 15, 2024 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.