Spotkanie on-line w sprawie ul. Nakielskiej

Przypominamy, że trwają konsultacje w sprawie przebudowy kolejnego odcinka ulicy Nakielskiej od Bronikowskiego do ronda Grunwaldzkiego. W najbliższą środę (17 listopada) o godz. 16:30 na profilu bydgoszcz.pl na Facebooku odbędzie się spotkanie on-line. Zachęcamy do przesyłania pytań na adres konsultacje@um.bydgoszcz.plWszystkie warianty  rozbudowy ul. Nakielskiej zakładają brak wyburzeń. Pas drogowy zostanie wpisany w granice istniejącej zabudowy i zachowane zostaną budynki tworzące obustronne pierzeje ulicy. Projektanci przygotowali 3 modele rozbudowy różniące się przede wszystkim rozwiązaniami na odcinku  pomiędzy Nasypową i Wrocławską:

    z torowiskiem w środku jezdni ,  przystankami wiedeńskimi  i 4 pasami ruchu dla wszystkich kierowców (Model 1)
    z trambuspasem,  wiedeńskimi przystankami i 2 pasami ruchu dla wszystkich kierowców(Model 2)
    z drogami rowerowymi i 3 pasami ruchu i rozsuniętym torowiskiem (Model 3).

Karta konsultacyjna i wszystkie szczegóły związane z modernizacją ul. Nakielskiej znajdują się na stronie www.bydgoszcz.pl/nakielska.

Zapraszamy na spotkanie on–line i dyżury

W środę (17 listopada) o  godz. 16:30 na profilu bydgoszcz.pl na Facebooku odbędzie się spotkanie on-line. Zachęcamy do przesyłania pytań na konsultacje@um.bydgoszcz.pl. W ramach konsultacji odbędą się również dyżury konsultacyjne

     na Miedzyniu w SP 18 przy ul. Pijarów 4 w dniu 24 listopada o godz. 17
    na Wilczaku w Zespole Szkół nr 29 przy ul. Słonecznej 26 w dniu 8 grudnia o godz. 17.00

Z uwagi na sytuację epidemiczną  obowiązują zapisy. Chętne osoby mogą zapisywać się na dyżury pod adresem konsultacje@um.bydgoszcz.pl(należy podać imię nazwisko oraz numer kontaktowy).

 

Spotkanie on-line w sprawie ul. Nakielskiej  Spotkanie on-line w sprawie ul. Nakielskiej Reviewed by Miasto Bydgoszcz on listopada 16, 2021 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.