Mieszkańcy nie chcą zmiany organizacji ruchu na ulicach Górzyskowa


Znamy wyniki konsultacji społecznych, które odbyły się na wniosek Rady Osiedla Górzyskowo. Konsultacje dotyczyły ewentualnego wprowadzenia ruchu jednokierunkowego na ulicach Strzeleckiej, Gołębiej i Jaskółczej.
W konsultacjach wzięły udział 744 osoby. Aż 590 osób (79,3 %) osób biorących udział w konsultacjach opowiedziało się przeciw zmianom organizacji ruchu na ulicach Strzeleckiej, Gołębiej i Jaskółczej. W ramach konsultacji społecznych zgłoszono 307 uwag.
Mieszkańcy mogli wypowiedzieć się za pośrednictwem dedykowanej ankiety w formie elektronicznej i papierowej oraz podczas otwartego spotkania, które zgromadziło kilkadziesiąt zainteresowanych osób w Szkole Podstawowej przy ul. Kcyńskiej.
Pytanie, które zostało zawarte w ankiecie brzmiało: czy należy zmienić organizację ruchu na ulicach Strzeleckiej, Gołębiej i Jaskółczej i wprowadzić na nich ruch jednokierunkowy? Odpowiedzi „nie” udzieliło 590 mieszkańców, a na „tak” zdecydowało się 146.
Szczegółowe informacje oraz wszystkie zgłoszone przez mieszkańców uwagi można znaleźć w raporcie dostępnym TUTAJ.
Konsultacje społeczne w tej sprawie odbyły się na wniosek Rady Osiedla Górzyskowo i odbyły się na podstawie Uchwały Nr XI/201/19 Rady Miasta Bydgoszczy z dnia 24 kwietnia 2019r. Konsultacje miały zasięg lokalny i skierowane były do mieszkańców osiedla Górzyskowo.
Mieszkańcy nie chcą zmiany organizacji ruchu na ulicach Górzyskowa Mieszkańcy nie chcą zmiany organizacji ruchu na ulicach Górzyskowa Reviewed by Miasto Bydgoszcz on czerwca 27, 2019 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.