Wybory Rady Osiedla Bartodzieje

W  dniu 4 kwietnia 2019 roku o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej  Nr 32 przy ul. Bałtyckiej 59 odbędą się wybory 21 członków Rady Osiedla Bartodzieje na kadencję 2019-2023.
    
Rejon wyborczy stanowi  całe  Osiedle i obejmuje następujące ulice:
aleja Powstańców Wielkopolskich od nr 51 i od nr 56 do końca, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego od rzeki Brdy do nr 21 i od rzeki Brdy nr parzyste do końca, Bałtycka, Bartosza Głowackiego, Boczna od nr 1 do nr 3 i od nr 2 do nr 4, Braniewska, Cegielniana, Ceramiczna, Darłowska, Drawska, Fordońska od nr 1 do nr 91 i od nr 2 do nr 74, Fromborska, Gajowa, Gdyńska, Granitowa, Helska, Huculska, Inwalidów od nr 1 do nr 27 i od nr 2 do nr 6b, Jagiellońska od nr 109 i od nr 94 do końca, Jana Pestalozziego, Kamienna od Alei Stefana Kardynała Wyszyńskiego do ul. Łęczyckiej, Kazimierza Pułaskiego, Kazimierza Wielkiego od rzeki Brdy do ul. Fordońskiej, Kijowska, Kołobrzeska, Kostrzyńska, Kosynierów, Koszalińska, Kozacka, Lansjerów, Lęborska,  Mała, Marii Curie Skłodowskiej od nr 11 i od nr 28 do końca, Mazurska, Morska, Pałucka, Piotra Ściegiennego, Polanka, Połczyńska, Pucka, Redłowska, Sobieszewska, Sopocka, Swarzewska, Sygnałowa, Uskok, Uznamska, Żabia, Żmudzka.

W zebraniu  sprawozdawczo – wyborczym z prawem głosowania mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie, stale zamieszkałe w rejonie wyborczym.

Link do wydarzenia na Facebooku promujący Wybory do Rady Osiedla Bartodzieje: TUTAJ
Wybory Rady Osiedla Bartodzieje Wybory Rady Osiedla Bartodzieje     Reviewed by Miasto Bydgoszcz on marca 26, 2019 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.