Zaproszenie na spotkanie w ramach konsultacji społecznych


W związku z trwającymi konsultacjami społecznymi  na temat bezpieczeństwa mieszkańców oraz organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Orląt Lwowskich – Lawinowa – Pelplińska, zapraszamy mieszkańców na dyżur konsultacyjny.

Spotkanie odbędzie się w środę (17 stycznia) w godz. 16.30-18.30 w Szkole Podstawowej nr 67 przy ul. Kromera 11. Podczas dyżuru konsultacyjnego będzie można wypełnić ankietę w wersji papierowej bądź uzyskać informacje - od merytorycznego pracownika Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy - na pytania z zakresu organizacji ruchu drogowego na wspomnianym wcześniej skrzyżowaniu.

Przypominamy, że konsultacje dedykowane są mieszkańcom osiedli: Stary Fordon, Nowy Fordon, Tatrzańskie i Tereny Nadwiślańskie. Z koncepcją dotyczącą organizacji ruchu drogowego na skrzyżowaniu ulic Orląt Lwowskich – Lawinowa – Pelplińska można zapoznać się TUTAJ.

Warto wiedzieć:
Swoją opinią – do 20 stycznia 2018r. – można podzielić się m.in. za pośrednictwem internetowej aplikacji dostępnej TUTAJ.
Zaproszenie na spotkanie w ramach konsultacji społecznych Zaproszenie na spotkanie w ramach konsultacji społecznych Reviewed by Unknown on stycznia 10, 2018 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.