Porozmawiajmy o organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Orląt Lwowskich – Lawinowa – Pelplińska


Zapraszamy mieszkańców Fordonu do udziału w konsultacjach społecznych. Tym razem można wypowiedzieć się na temat bezpieczeństwa mieszkańców oraz organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Orląt Lwowskich – Lawinowa – Pelplińska.

Koncepcja dotycząca organizacji ruchu drogowego na skrzyżowaniu ulic Orląt Lwowskich – Lawinowa – Pelplińska dostępna jest TUTAJ.

Konsultacje dedykowane są mieszkańcom osiedli: Stary Fordon, Nowy Fordon, Tatrzańskie i Tereny Nadwiślańskie. Ankietę konsultacyjną można wypełniać od 11 grudnia 2017r. do 20 stycznia 2018r. za pośrednictwem aplikacji Internetowej lub wrzucić do jednej z urn w następujących szkołach:
- Szkoła Podstawowa nr 4 im. mjra Henryka Sucharskiego z Oddziałami Sportowymi
ul. Wyzwolenia 4
- Szkoła Podstawowa nr 9 im. Władysława Jagiełły
ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 2
- Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Dwujęzycznym
ul. gen. Zygmunta Berlinga 17
- Szkoła Podstawowa nr 27 im. Zdzisława Krzyszkowiaka z Oddziałami Sportowymi
ul. Sielska 34
- Szkoła Podstawowa nr 65 im. Czesława Tańskiego z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi
ul. Teodora Duracza 7
- Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Sportowymi
ul. Marcina Kromera 11
- Zespół Szkół nr 35  im. gen. Józefa Hallera
ul. Gawędy 5

Warto wiedzieć:
przypominamy, że mieszkańcy wskazanych wcześniej osiedli mogą wypowiedzieć się także w kwestii zagospodarowania nieruchomości miejskiej przy ul. Tatrzańskiej 21, w następstwie zmiany siedziby Szkoły Podstawowej nr 9, oraz zagospodarowania placu przy ul. Orląt Lwowskich. Ankietę można wypełnić TUTAJ do 20 grudnia 2017r.
Porozmawiajmy o organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Orląt Lwowskich – Lawinowa – Pelplińska Porozmawiajmy o organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Orląt Lwowskich – Lawinowa – Pelplińska Reviewed by Unknown on grudnia 11, 2017 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.