Fordon i Brda – dziękujemy za udział w konsultacjach społecznych


Zakończyliśmy konsultacje społeczne z mieszkańcami dotyczące zagospodarowania Skarpy Północnej w Fordonie wraz z terenami zieleni oraz nabrzeży rzeki Brdy. Dziękujemy wszystkim osobom, które podzieliły się z nami swoją opinią.

W związku z opracowywanym „Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Bydgoszczy”, maj upłynął pod znakiem dialogu z mieszkańcami.

Proces konsultacji rozpoczęliśmy 4 maja. Ankiety dotyczące zagospodarowania Skarpy Północnej oraz terenów zieleni w Fordonie dostępne były do 26 maja, natomiast w kwestii zagospodarowania
nabrzeży rzeki Brdy mieszkańcy mogli zgłaszać swoje opinie do 29 maja.
 

Ankiety dostępne były w Internecie oraz w dwóch Mobilnych Punktach Konsultacyjnych: przy targowisku w Fordonie oraz na Wyspie Młyńskiej. Tam, przy wsparciu urbanistów, mieszkańcy mogli wypełnić ankiety. Z mieszkańcami spotkaliśmy się także na warsztatach w Zespole Szkół przy ul. Krommera.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy wyrazili swoją opinię za pośrednictwem internetowej ankiety, w Mobilnym Punkcie Konsultacyjnym czy podczas warsztatów.

Wkrótce opublikujemy szczegółowy raport z procesu konsultacji.
Fordon i Brda – dziękujemy za udział w konsultacjach społecznych Fordon i Brda – dziękujemy za udział w konsultacjach społecznych Reviewed by Unknown on czerwca 01, 2017 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.