Konsultacje – co jeszcze przed nami?Trwają konsultacje społeczne dotyczące terenów zieleni w mieście. Bydgoszczan pytamy o zagospodarowanie Skarpy Północnej wraz z parkami w Fordonie oraz o nabrzeża rzeki Brdy. 

Fordon
Mieszkańców Fordonu zapraszamy w środę, 24 marca, na warsztaty do Zespołu Szkół przy ul. Krommera. Tam w grupach, z pomocą urbanistów, będziemy rozmawiać o Państwa pomysłach na zagospodarowanie tych terenów. Przypominamy, że nadal czekamy na zgłoszenia – wystarczy wypełnić krótki formularz (link).

Brda
Mobilny Punkt Konsultacyjny, który gościł już w Fordonie, wróci do centrum miasta. Będziemy czekać na mieszkańców na Wyspie Młyńskiej, w godz. 12.00-17.00. Tam urbaniści będą zachęcać do wypełniania ankiet dotyczących zagospodarowania nabrzeży Brdy. W naszym mobilnym punkcie znajdą się także drobne upominki. Zapraszamy w sobotę, 27 maja, na Wyspę Młyńską.

Ankiety internetowe

Jeśli nie możesz być z nami na warsztatach lub na Wyspie Młyńskiej, a chcesz podzielić się swoją opinią, możesz zrobić to nie wychodząc z domu. Za pośrednictwem internetowej aplikacji można w kilka chwil wypełnić ankietę dotyczącą Skarpy Północnej w Fordonie – link oraz nabrzeży Brdy- link.
Konsultacje – co jeszcze przed nami? Konsultacje – co jeszcze przed nami? Reviewed by Unknown on maja 18, 2017 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.